MARKA MAXLED

Profesjonalne projektory LED i DLP

NASZA FILOZOFIA

Każdy z nas słyszał nie raz, że obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Zdecydowanie się z tym zgadzamy, jednak wiemy również, że obraz obrazowi nie równy. Naszą filozofią i misją jest dostarczać Klientom filmy w najwyższej jakości. Z pomocą przychodzą nam projektory i ekrany Maxled. Piękny, doskonale odwzorowany obraz – to tylko tylko wstęp do tego, co potrafią nasze urządzenia. Moglibyśmy z pasją pisać szczegółowo o zastosowanej technologii, wiemy jednak, że Klienta interesuje przede wszystkim efekt. Skupmy się więc na efektach, bo są naprawdę imponujące.

JAKOŚĆ I NASYCENIE

Różnica między odbiorem materiału na innych urządzeniach, a na projektorach i ekranach Maxled widoczna jest już na pierwszy rzut oka. Doskonałe nasycenie całej gamy kolorów i odpowiednio dostosowana jasność sprawia, że zapewniamy najpiękniejszy, idealnie gładki obraz. Dodatkowo wysoki kontrast podbija go o prawdziwe bogactwo szczegółów, które to przecież niejednokrotnie są najważniejsze w naszym odbiorze. Płynność ruchu i wysoka jakość filmów to priorytet, stąd też w standardzie jest odtwarzanie w formacie FullHD. Ponieważ jednak wychodzimy poza standardy, oferujemy równie doskonały obraz w technologii 3D. W ten sposób oglądanie filmów staje się zupełnie nowym doświadczeniem.

MNOGOŚĆ ZASTOSOWAŃ

Jak wskazują ostatnie badania, komunikujemy się przede wszystkim obrazami. Filmy i zdjęcia, wkroczyły obecnie w każdą sferę naszego życia, nic więc dziwnego, że nasze technologie sprawdzają się na bardzo wielu obszarach.

Monitory i ekrany Maxled to przede wszystkim ciekawie spędzony rodzinny czas: oglądanie filmu w idealnej jakości w technologii 3D przestało być zarezerwowane wyłącznie dla kina. Z nami urządzenie wspólnego seansu filmowego to nic prostszego. Sprawdzają się także na rodzinnych uroczystościach, kiedy chcemy urozmaicić przyjęcie pokazem slidów czy też spróbować swych sił w karaoke.

Technologia Maxled sprawdza się również w sferze zawodowej. Prezentacja przekazana za pośrednictwem projektora LED przyciąga uwagę, zapada w pamięć widzom, pozwala wywrzeć lepsze wrażenie. Mały, lekki i przenośny projektor to recepta na pewność siebie i prezentację, która na długo pozostanie w świadomości odbiorców.

KOMFORT ZAKUPÓW

Rozumiemy, jak ważny jest namysł i swoboda w wyborze produktu. Z tego względu wszystkie urządzenia na naszej stronie zaopatrzone są w szczegółowy opis technologiczny. Kupuj spokojnie: każdy produkt możesz wymienić lub zwrócić w ciągu 14 dni. My zaś, jesteśmy pewni jakości oferowanych produktów dlatego zapewniamy 24 miesięczną gwarancję.

24 miesiące gwarancji

Na wszyskie nasze projektory wraz z możliwością zwrotu w ciągu 14 dni od zakupu