MAXLED VIRA

Profesjonalne kino domowe w zasięgu ręki

JASNOŚĆ LED 4200 ANSI LUMENS

Doskonałe i piękne odwzorowanie kolorów w formacie FullHD i 3D

Maxled Vira oferuje najlepszą jakość odtwarzania filmów w formacie FullHD. Dostarcza niezwykle gładki i dokładny obraz do obu oczu w technologii 3D. Kompatybilność z najnowszym złączem HDMI umożliwia podłączanie urządzeń Blu-ray oraz DVD, dekoderów cyfrowych a także konsol do gier.

WBUDOWANY MODUŁ WiFi

Obejrzyj filmy bezpośrednio z internetu

ANDROID 4.2.2 Jelly Bean

 

System Android o nazwie kodowej Jelly Bean niesie ze sobą wiele optymalizacji oferujących lepszą stabilność i większą szybkość działania, a także nowe funkcje oferowane bezpośrednio przez system – między innymi odświeżony wygląd, poprawione aplikacje obsługi galerii zdjęć, uaktualnionego klienta poczty gmail oraz lepszy kalendarz.

Android 4.2.2 pozwala na płynniejsze przełączanie się między aplikacjami, ma usprawnioną obsługę ekranu dotykowego, lepiej zarządza zużyciem energii przez urządzenie, a także zawiera mnóstwo drobnych poprawek oraz rozszerzeń.

WYSOKI KONTRAST
10 000:1

Dzięki takim parametrom dojrzysz każdy szczegół obrazu.

TECHNOLOGIA DLP Texas instruments

 

DLP – klasa wyświetlaczy obrazowych opracowanych przez Texas Instruments, jej kluczowym elementem jest chip DMD, opartych o technologię MEMS wykorzystującą tysiące mikroluster (każde o powierzchni kilkunastu mikrometrów kwadratowych) odbijających lub rozpraszających padający na nie strumień świetlny. Zaletą jest wysoki kontrast – 5000:1 oraz dobra jakość czerni.

Procesor DMD za pomocą tysięcy mikro luster o szerokości mniejszej niż jedna piąta grubości ludzkiego włosa odbija kierowane na niego światło z lampy, tworząc powiększony przez optykę obraz. Światło jest kolorowane przez wirujące koło barwne z filtrami.

NOWOCZESNY PROCESOR

 

Cortex-A9 dual-core CPU 1GHz & 1GB

BOGATY PANEL ZŁĄCZ SYGNAŁOWYCH

 

Który zawiera wejścia: 2x HDMI, USB, AV, VGA, TF oraz wyjście: SŁUCHAWKOWE

OGLĄDAJ FILMY Z CAŁĄ RODZINĄ

 

Wysokiej jakości projektor DLP wraz z wbudowanymi głośnikami stereo 2 x 2W to urządzenie, które idealnie nadaje się do odtwarzania materiałów archiwalnych, oglądania filmów z rodziną, przyjaciółmi. Projektor LED to także podstawowa pomoc techniczna na spotkaniach biznesowych. Wyświetl swoją prezentację na tym urządzeniu a na długi czas będzie ona w pamięci widzów.

Masz urodziny? chcesz aby były one wesołe? Zrób konkurs karaoke :)

OGLĄDAJ FILMY O WIELKOŚCI 180"

WIELKOŚĆ OBRAZU W zależności od odległości projektora od ekranu

KONWERSJA OBRAZU 2D do 3D

Dzięki naszym okularom aktywnym i technologii DLP

PRZEWAGA NASZEGO PROJEKTORA

Pobór prądu o 40% mniejszy niż u pozostałych producentów Specjalny system wentylacji znacząco wydłuża żywotność urządzenia
Lampa DLP potrafi pracować 30 tys godzin bez straty na jakości obrazu

Manualna regulacja ostrości pozwala uzyskać obraz o wielkości od 20 do 150 cali
Bezproblemowa zmiana proporcji pomiędzy 16:9 a 4:3

Mnogość wejść umożliwia podłączenie wielu urządzeń

24 miesiące gwarancji

Na wszyskie nasze projektory wraz z możliwością zwrotu w ciągu 14 dni od zakupu